איקרים – ביקורת וחוות דעת

      סגור לתגובות על איקרים – ביקורת וחוות דעת

איקרים הוא משחק אסטרטגיה ברשת אשר נוצר בשנת 2008 ע"י חברת Gameforge. זהו בעצם משחק דפדפן בין הראשונים שקמו שנותן לשחקנים יכולת לשחק ישירות מהדפדפן שלהם. המשחק מתורגם להמון שפות וזמין ב-31 מדינות.

איקרים

כמו במשחקים אחרים בז'אנר הזה אתם מתמקדים בבניית האי שלכם והפיכתו לאימפריה של כפרים, להשיג כסף וזהב, להילחם באימפריות אחרות ולזכות בחיילים ששמם במשחק הוא פיראטיים.

בתחילת המשחק ישנו מדריך אשר מסביר לכם אודות דברים בסיסיים. כיצד להתחיל לבנות את האי, איך ליצור בריתות, איך להשיג צבא חזק, כיצד לשדרג את המבנים שלכם ועוד.

המשחק מבוסס על משאבים והם עץ, שיש, יין, גופרית וקריסטל. חומרים ומשאבים אלו הם היכולת של השחקן להתפתח ולבסס את עצמו על מנת לבנות מבנים נוספים באי שלו. במידה וחסר לכם משאב כלשהו, תוכלו לסחור עם משתמשים שונים כדי להשיג את המשאב הזה. תוכלו לבצע החלפות או לעזר לבני ברית שלכם.

הדבר המעניין ביותר במשחק הוא אופציית המלחמות. אתם יוצאים למלחמה נגד אי אחר. המלחמה מתאפשרת אך ורק אם יש לכם את מבנה החיילים, שם אתם מאמנים את החיילים שלכם הגנה והתקפה. קיימים מספר סוגי חיילים יבשתיים אותם תוכלו להכיר כגון קשת, נושא חרב, קלע ועוד. בנוסף למלחמה ביבשה ישנה גם אופציה למלחמה בים באמצעות ספינות. דבר זה מתאפשר רק אם יש לכם את מבנה המספנה.

המשחק קיים בשפה העברית ולכן בחרתי לפרסם את הכתבה עליו באתר שלנו. אני ממליץ על המשחק במיוחד למי שאוהב משחקי אסטרטגיה שמבוססים על משאבים, בריתות ומלחמות. במשחק יש כמה שרתים בו תוכלו לשחק בגלל כמות גדולה של משתמשים.