האטריק – משחק דפדפן לאוהבי כדורגל

      סגור לתגובות על האטריק – משחק דפדפן לאוהבי כדורגל

האטריק הוא משחק דפדפן בנושא כדורגל, המשחק הוא רב משתתפים מכל העולם. האטריק יצא לאור בשנת 2002 ע"י חברת Extralives AB שפיתחה אותו. המשחק קיים ב-49 שפות וגם בעברית ועד היום נמנים בו כ-300 אלף משתמשים פעילים. המשחק פופולרי בעיקר בארצות שוודיה, ספרד, הולנד, שוויץ, פולין, גרמניה ואיטליה. גם בישראל משתתפים כמה אלפי משתמשים במשחק.

המשחק מוכר מאוד לחובבי הכדורגל מכל רחבי העולם. במשחק, אתם מגשימים את חלום הילדות שלכם והופכים להיות מאמני קבוצת כדורגל. אתם צריכים לדאוג לבחירת הסגל ועד לצוות המקצועי, אצטדיון, ספונסרים ועוד. המטרה במשחק היא לזכות עם הקבוצה שלך באליפויות וגביעים ולעלות ליגה ככל שניתן עד לליגה הטובה ביותר. בעת ההרשמה למשחק, אתם צריכים להמתין כמה ימים עד קבלת הקבוצה. לרוב, אתם תקבלו קבוצה של משתמש לא פעיל שהפסיק לשחק בהאטריק. קבוצות אלו נקראות גם "קבוצת בוט" כי אם חסר שחקנים אז המחשב משחק במקום מאמן כלשהו. את המשחק אתם תתחילו עם מאמן פשוט, סגל חלש, מספר אוהדים מצומצם וכו'. המטרה שלכם היא לבנות את המועדון הטוב ביותר ולצבור לאט לאט סגל שחקנים חזק, שיפור האצטדיון, צבירת קהל אוהדים לקבוצה. במשחק קיימים אופציות נוספות כמו גביע העולם שמתקיים כל שמונה חודשים, האטריק מאסטרס ואפילו קיימת פגרה.

כיום, קיימים עוד מספר משחקי כדורגל וירטואליים ברשת אך האטריק הוא הותיק ביותר מבין כולם. מתוך נתוני ויקיפדיה, ביולי 2008, היו רשומים בליגה הישראלית מעל ל-30,000 מאמנים ישראליים. נתון מרשים מאוד על פי כל הדעות מכיוון שבישראל קיימת אוכלוסייה קטנה לעומת מדינות אחרות.

רוצים לשחק בהאטריק? לחצו כאן.

HT_LOGO_CMYK_BG