ליגת הפוקימונים שכבשה את ישראל

ליגת הפוקימונים הינו משחק דפדפן המבוסס על סדרת "פוקימון".
המשחק מהווה אפשרות למעריצי הסדרה להנות, לשחק, ולהיות בדמותו של "מאמן" פוקימונים.
ישנם כמה וכמה משחקי דפדפן, אך לדעתנו זהו המשחק הטוב ביותר שמוצע כעת בישראל. עם אפשרויות רבות, פוקימונים רבים לתפיסה , צ'אט , ביניינים רבים , ניהול ומסחר , ועוד הרבה דברים שתוכלו למצוא במשחק.

מה עושים במשחק?
המטרה במשחק הינה לתפוס פוקימונים (כמו במשחקים מקוריים ובסדרה) , לפעול ולתפקד כ"מאמן פוקימונים" לכל דבר ועניין , ויחד עם זאת לנהל מסחר ולהתנהל כתושב במחוזים שונים בהם אפשר להתגורר.

תוכלו לתפוס מאות פוקימונים אשר כל אחד מהם שייך ל"סוג" שונה, וכל אחד מהם ממותג בדרגת קושי אחרת לתפיסתו (כגון: אגדי , נדיר , נפוץ וכו').
מעבר לנסיון לתפיסת כמה שיותר פוקימונים, אתם תנסו להתחרות במאמנים אחרים ( שחקנים אחרים ).

כמו כן , תוכלו להתנהל כתושבים לכל דבר ועניין במחוז שבחרתם.
במחוז יש בניינים שונים, כגון "בית כלא" , "בנק" , "מעון לפוקימונים" , "בית הרבייה" , ועוד הרבה בניינים שונים ומגוונים שלכל אחד מהם מטרה משל עצמו.
בנוסף, תוכלו לעסוק במסחר בפוקימונים ובחפצים אחרים. תוכלו לסחור ב "שוק" , ב "מרכז ההחלפות" , ובמקומות אחרים שמאפשרים מסחר.
אם אתם אוהבים להמר ולהנות, גם את זה תוכלו לעשות! יש מבנים שונים של "קזינואים" בהם תוכלו להמר במשחקים שונים הדומים למציאות והמקובלים כיום. בין המשחקים המוכרים אשר מוצעים, נמנה משחק הטלת המטבע , הגרלת לוטו , גלגל המזל ועוד משחקים מוכרים ומקובלים.

לסיכום, משחק הדפדפן "ליגת הפוקימונים" , הינו משחק אשר מציע למעריצי הסדרה "פוקימון" להנות , לתפוס פוקימונים , לעסוק במסחר , להמר , או בעצם – פשוט להיות בצורה ממשית מאמן פוקימונים. בנוסף לזאת תוכלו לשחק עם חברים ברשת , עם מאמנים אחרים , לשוחח עם מאמנים , להתייעץ ולדבר , ובנוסף לקחת חלק מצ'אט פעיל וגדול המאחד בין כל שחקני "ליגת הפוקימונים".

image