מיניקליפ \ Miniclip – האתר שכולנו גדלנו עליו

      סגור לתגובות על מיניקליפ \ Miniclip – האתר שכולנו גדלנו עליו

את המאמר הזה בחרתי לכתוב על אתר ישן ונוסטלגי, אני אישית גדלתי עליו ואני מאמין שגם אתם, ואם לא אתם אז אחיכם הגדולים. האתר הוא Miniclip או בעברית מיני קליפ, והוא מרכז משחקי דפדפן. האתר קיים משנת 2011 והוקם ע"י רוברט סמול, יזם שמתגורר בטקסס, ארה"ב. כיום מיני קליפ נחשב לאתר המשחקים בין המצליחים ביותר בתחומו בעולם. אין ספק שהותק משחק תפקיד אך גם איכות המשחקים, הסדר, העיצוב הנקי הופכים את כולו למעצמת משחקים אינטרנטית.

מיניקליפ

במיני קליפ קיימים פורומים רבים אשר מרכזים את כל השחקנים, וכל אחד מציע טיפים והצעות בנוגע למשחק שבו הוא משחק. לפעמים, יוצרי המשחקים מגיעים אל הפורום לענות על שאלות של השחקנים ועוזרים להם לדעת יותר על המשחק. במיני קליפ קיימים גם פורומים כלליים יותר בנושאים שונים כמו מוזיקה, וידאו ועוד.

המשחקים הטובים ביותר במיניקליפ

לאתר קיימת רשימת טופ 10 של המשחקים הטובים ביותר של אותו הרגע. הרשימה מתעדכנת מעת לעת לפי המשחק הפופולרי ביותר. ישנו משחק אחד ששמר על המקום הראשון במשך יותר משנה ושמו הוא "קלאב פינגווין". בשנת 2008, משחק בשם "קומנדו" לקח את התואר. בשנת 2009 הצטרף לרשימה המשחק Sketch Star ולאחר שנה בדיוק המשחק הפופולרי ביותר(נכון לכתיבת שורות אלו הוא עדיין במקום ה-1) הוא 8 Ball Pool שקיים גם בגירסאות מובייל לאייפון ולאנדרואיד.