משחק הפייסבוק המצליח – Texas HoldEm Poker

      סגור לתגובות על משחק הפייסבוק המצליח – Texas HoldEm Poker

כיום, בין המשחקים המצליחים בפייסבוק, נמנה המשחק "פוקר טקסס הולדם". המשחק מככב בפייסבוק כבר כמה שנים והוא בין המשחקים המשוחקים ביותר והמצליחים ביותר בפייסבוק.

המשחק, כפי שאפשר להסיק משמו, עוסק במשחק הידוע "פוקר". בפוקר טקסס הולדם, תוכלו לשחק מול חברים שלכם מהפייסבוק בפוקר, או לשחק עם אנשים זרים ורנדומאליים שאתם כלל לא מכירים.

"פוקר" ידוע כמשחק הימורים, אשר בדרך כלל משחקים בו על כסף אמיתי. כעקרון, במשחק עצמו "ז'יטונים" (מין דיסקיות מפלסטיק), הם מדמים כסף וז'יטון בכל צבע, שווה לסכום כסף אחר. בפוקר טקסס הולדם עליכם לשחק הרבה משחקים, ולאט לאט לצבור כסף שישמש אתכם למשחק הבא.

לדעתנו המשחק מאוד מומלץ, ומעביר את הזמן בכיף ובהנאה. אך עם כל הדברים הטובים ישנה בעיה אחת, הוא עלול למכר! פוקר טקסס הולדם ידוע בתור משחק ממכר כבר שנים. לכן מומלץ להגביל את השימוש במשחק לכמה שעות ביום ולשים לב להגבה שלכם למשחק ככל שהזמן עובר.

קניית כסף לפוקר

כיום, ישנם אתרים ישראליים שונים המציעים קניית כסף לפוקר טקסס הולדם. תוכלו לשלם כמה עשרות או מאות שקלים ( בהתאם ), ולקבל כסף במשחק עצמו. אם אתם באמת אוהבים את המשחק ורוצים לעשות לעצמכם חיים קלים, זו אופציה נחמדה בשבילכם.  כתבו " קניית כסף לפוקר " בגוגל , והאתרים הראשונים שיופיעו לכם הם האתרים המתאימים לקנייה. בדרך כלל קבלת הכסף לפוקר נעה בין זמן מסוים. לרוב זה עד 48 שעות.

לסיכום , " פוקר טקסס הולדם " הינו משחק רשת בפייסבוק, אשר עוסק במשחק הידוע "פוקר". הוא מעביר את הזמן ותוכלו לבלות בו בכיף, אך שימו לב שאתם לא מתמכרים למשחק (מומלץ להגביל את הזמן כל יום) . אם אתם רוצים להתחיל עם הרבה כסף אתם יכולים לפנות לאתרים אשר יספקו לכם כסף לפוקר בתשלום. אז… אם כל זה נשמע לכם מעניין, לכו לשחק !

פוקר