משחק הפייסבוק – Civilization World

      סגור לתגובות על משחק הפייסבוק – Civilization World

מחפשים משחק לפייסבוק? מעניין ואסטרטגי? כזה שיגרום לכם לחשוב הרבה ולפתח את המחשבה? אוהבים לנהל ולבנות ערים, כפרים וקהילות? כנראה שהגעתם למשחק הנכון…  "ציוויליזציה" הינו משחק פייסבוק המשלב את כל מה שהזכרנו עד כה.

ציוויליזציה הינה סדרת משחקי אסטרטגיה במחשב האישי, המבוססת על תורות. לאחרונה, מפתחי המשחק החליטו לקחת את המשחק קדימה והוציאו את המשחק גם לפייסבוק.

CivWorld

המטרה של משחק הפייסבוק שיצא, הינו לבנות עיר, קהילה, כפר, או איך שתבחרו לקרוא לזה. תוכלו לבנות בניינים, מקדשים, בתים ועוד מבנים מסוגים שונים. תוכלו לתת עבודה לתושבי העיר, ולעשות כל דבר אחר אשר עולה בדעתכם וקשור לניהול העיר.

מטרת המשחק והתנהלותה, דומה בבסיסה לרבים וטובים אחרים כמו: Clash Of Clans , Boom Beach , ואחרים.

בנוסף לבניית העיר שלכם, תוכלו לבקר בערים של חברים שלכם בפייסבוק, וגם לבקר בערים של אנשים זרים. כל פעם שאתם מתקדמים במשחק, אתם יכולים לפרסם את ההתקדמות בעמוד הפייסבוק שלכם. אם המשחק מעניין אתכם אבל אין לכם עם מי לשחק , זו אפשרות מעולה להביא חברים למשחק! מנסיון , לשחק עם חברים גורם לחוויה מהנה מאשר לשחק לבד!במשחק, ישנן משימות שצריך לעבור, וכמו כן אפשר להתקדם לאט לאט במשחק.

בנוסף לכל הדברים הללו, ישנו צ'אט עולמי בו כל שחקני ומעריצי המשחק יכולים לדון בנושאים שונים ולייעץ אחד לשני. הצ'אט, והאפשרות לבקר בערים של משתמשים אחרים, הופך את המשחק לחברתי. אפשר לראות שמפתחי המשחק השקיעו רבות בפן החברתי של המשחק.

לסיכום, " עולם ציוויליזציה " , הינו משחק מאתגר ואסטרטגי. המשחק דורש חשיבה רבה ולא מתאים לכל אחד. הוא מתאים בעיקר לכאלה שנהנים ממשחקים בו מנהלים ערים, חברות או דברים דומים. כל עוד אתם אוהבים משחקי אסטרטגיה, ציוויליזציה הוא בשבילכם! תוכלו בהחלט לשרוף הרבה זמן על המשחק בהנאה מרובה וחשיבה רבה!